Czy użytkownik @Kasahara jest…

Czy użytkownik @Kasahara jest największym populistą i kłamcą na tagu?

Czym według was słynie @Kasahara aka. skunks? Tym, że wali terminami aminokwasów? Tak. Tym, że pomaga ludziom? Tak. Ale też kłamie, manipuluje i rzuca populizmy oraz żeruje na sławie innych: @IntruderXXL , skunks liże mu dupę praktycznie w każdym możliwym momencie.
Skunks podpierdala wiedzie od innych osób i później udaje mędrca. Jeśli od jakiegoś czasu śledzisz tag to pewnie przyznasz mi racje z moimi wszystkimi argumentami, ale podam wam przykład. Jakiś czas temu napisałem o magicznych 10k krokach. Nieskromnie powiem, że byłem pierwszą osobą, która o tym napisała tu na tagu. Mówiłem ile korzyści dają właśnie te kroki.

Co zrobił skunks? Oczywiście już następnego dnia spamował jakie to te kroki są zbawienne i każdemu nie polecał. Żeby nie było sam nie jestem alfą i omegą, ale nie pierdolę o rzeczach o których nie mam pojęcia. Np. mogę pisać o nSuns ( ͡° ͜ʖ ͡°), o tych krokach, o śnie, o zbilansowanym żarciu, ogólnie o rzeczach które mnie interesują, jedynie czasem zaśmieszkuję, że najlepsze spalacze to teść + deca + clen, ale to w pewnym stopniu prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Kolejna sprawa, skunks kłamie. Jeszcze jakiś czas temu pisał, że swoim podopiecznym na masie rozpisuje 1.2-1.3g białka na kg masy, a teraz pierdoli, że im wincy tym lepi. Napisałem mu o Bilczyńskim, że on akurat twierdzi inaczej, że jednak styknie te 2g na kg masy, podobnego zdania są np. dietetycy z ekipy nie na żarty- czy jak się oni tam nazywają. Ale nie, oni nie mają racji, rację mają amerykańscy kulturyści/trójboiści, którzy biją końskie dawki sterydów.

Kolejne kłamstwo skunksa: typ od początku pisze jakiej on nie ma chujowej genetyki, że gospodarka hormonalna rozjebana, olobogo 16cm nadgarstek, fiutek 9cm etc. Typ ma 30+ i naglę oznajmia, że ma nieziemskie libido ( ͡° ͜ʖ ͡°) i że żona nawet przed nim ucieka, przecież średnio rozgarnięty szympans wie, że to się nie dodaje.

Next: Skunks twierdzi, że u niego micha jest dokurwiona na 100%, że trzyma się jej jak tylko się da, a przychodzi co do czego to pisze, że wpierdala chałwy i ciastka xD.

Skunks mimo tego, że ma ponad 3lata stażu, ostro teraz redukuje, codziennie ma godzinne cardio + siłka to ciągle progresuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) i że jest początkującym ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Wziął se nawet dobry plan gejskull, wpierdolił do tego akcesoria, które pewnie zapierdolił z neta i udając znawcę zrobił se filmiki jakby to on stworzył ten plan.

Ostatnio pisał, że znawcy tagu uważają, że nie ma znaczenia jakie białko się pije. A prawda jest taka (taka jak ją kiedyś pisał), że mogą się różnić aminogramem, jedno wpc może mieć trochę więcej leucyny, ale suma sumarum te wszystkie odżywki białkowe to jeden chuj. Czasem wchłaniania też się nie ma co przejmować- Polecam Jacka Bilczyńskiego.

Coraz częściej wrzuca swój spam z insta, rozumiem że chce powiększyć zasięgi, ale spamić każdy tag malinami, ale tym, że se kupił jakieś trampki to normalnie XD. Odkąd dowiedział się, że sprzedaje się dobra sylwetka i profil z insta to własnie od tego czasu zaczął pisać te gówniane posty (co prawda nie wszystkie, ale większość + spamowanie każdym tagiem).

Podważa autorytety mądrzejszych od siebie (Kot, Bilczyński, [Mleko/Szmexy]-
ad. Mleko/Szmexy chodzi mi o to, że pruje się, że oni podpierdalają content, a nasz skunks robi dokładnie to samo)

Żali się jak jakiś beciak jak to jest mu ciężko, ostatnio napisał jakiś gówno post, że każdego przeprasza etc. Ten typ pewnie nie wie czym są poważniejsze problemy.

Wielki tester produktów na redukcję, batonyn, sosy zero, chuje muje, a i tak pisze, że wpierdala chałwę XD.

Tera najlepsze. Typ ma się za naturala, nie wiem czy leciał u niego teść, może tak, może nie. Generalnie każdy kto ćwiczy na siłce jakiś czas wie jak to wygląda i że znaczna większość ludzi regularnie uczęszczających na siłkę to sterydziarze. W każdym razie raz @NooB1980 wyjaśnił naszego borsuka, który brał jakiś niby suplement na redukcje, a okazało się, że jest to substancja niedozwolona.

Skunks pisał, że bierze 50tabsów supli dziennie XD. Ludzie na dużej bombie biorą mniej, ale nie, skunks ma badania i te suple dadzą mu tylko zaledwie 1%, więc wcale bym się nie zdziwił jakby jednak coś walił.

Skunks twierdzi, że ma 180cm xD, a w rzeczywistości pewnie ma