Hej #mikrokoksy czy wiecie…

Hej #mikrokoksy czy wiecie coś może na temat koksowania mięśni odbytu? Mam dwa cele z tym związane. Pierwszy, w razie gwałtu analnego chciałbym móc tak mocno zacisnąć dupala, by napastnika zakleszczyć w śmiertelnym uścisku, następni przetrzymać 5 minut aż do martwi prącia, chciałbym zrobić z dupy dziadka do orzechów!

Drugim celem jest pobicie rekordu na brutalność wyrzutu gówna, bowiem w Japonii organizowane są mistrzostwa w tym temacie i odbywają się one tak, że jest na górze kibel, ale nie taki klasyczny tylko taki straight pipe bez zakrętów, potem 10 metrów w dół i zbiornik z kolorową wodą. I gdy kupa wpada do wody to powstaje rozbryzg i jest on tam odpowiednio mierzony no i chciałbym wygrać takie zawody, a do tego przydało się mieć działo snajperskie z dupy.

Czy powinienem trenować na twardych czy rzadkich kupach? Czy zwykła kreatyna wystarczy? Jakieś lepsze suple na przyrost mięśni w tym miejscu? Czy samo zaciskanie na siedząco wystarczy, czy może powinienem wsadzić sobie kija i go zaciskać? Czy przed zawodami pre-workout typu Olimp Redweiler byłby ok? Co myślicie? #pytanie #pytaniedoeksperta