Ja jebie stary do mnie…

Ja jebie stary do mnie dzisiaj z mordą jakim prawem uważam się za naturala jednocześnie kłując dupsko? Znalazł moje strzykawki w pokoju i nie może się pogodzić z tym że w jego mniemaniu jego syn niszczy ten piękny sport jakim jest kulturystyka naturalna. Jeszcze żeby się martwił o moje zdrowie nie, jemu chodzi tylko i wyłącznie o to że stosuje doping.Dodam że to on mnie wciągnął w ten sport bo sam się wychował na Schwarzeneggerze. Oczywiście zero wiedzy napierdala 20 serii na klate hantelkami po 15kg bo tak według niego ćwiczą naturale.
Sam niejednokrotnie powtarzał że tych anabolików to by prądem jebał aż by równo puchło bo za jego czasów liczyły się proporcje a nie wielkość.
A co do mnie, biorę bo dzisiaj każdy bierze i każdy się uważa za naturala. Takie czasy a poza tym śmieszy mnie to oskarżenie od gościa co namiętnie ogląda każdy wysryw od warszawskiego kioska. Serio facet po 50tce i jest fanem owcy od wk a jak wspomniałem o tym że on też kłuty po chuju to pokazał mi dwa filmiki, jeden gdzie badali testosteron a drugi w którym owca pod wariografem wyznawał swoją naturalnosc a tego się nie da oszukać bo stosują to nawet w policji. No i weź z takim człowiekiem gadaj. Cieszcie się że macie normalnych starych alkoholików bo wierzcie mi, można trafić gorzej.

#mikrokoksy