Uwielbiam to :D Kiedy czuć…

Uwielbiam to 😀 Kiedy czuć jak wzrasta MOC hehe. Kolejny trening dynamic effort. Cięższy niż tydzień temu a poszedł o wiele łatwiej to lubię. Wrzucam tylko jedną serię siadów, i dwie ostatnie ciągów.

Poprzedni tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/43015445/wczoraj-zrobilem-trening-dynamic-effort-lower-nagr/

Dzisiaj
Cambered bar box squat + chains – 5×5 225kg (+15kg względem poprzedniego tygodnia)
15cm block pull vs bands – 7×3 ~320kg
Reverse hypers 3×12 + lat pulldown 3×12 (back traction)
Standing band ab – 3×10

Siady opisywałem ostatnio, więc nie będę opisywał tego ponownie. W każdym razie, nic mnie nie męczyły, kontrola o wiele lepsza niż tydzień temu, ogólnie czułem jakby to była rozgrzewka, te 5×5 zupełnie mnie nie zmęczyło a te 5 serii zrobiłem łącznie w… 11 MINUT :D, więc sami musicie sobie odpowiedzieć jakie to jest tempo hehe. Powiem że to jest świetne uczucie, po prostu czuć wzrost siły, ostatnio było 15minut, teraz 11min i 15KG WIĘCEJ, poszło jak spacerek.

Następnie block pull vs bands, 7×3 stałym ciężarem ~320kg, celem jest zrobienie każdego powtórzenia coraz szybciej… Wysokość bloków to 15cm dlaczego taka? Bo to zabiera mi całkowicie leg drive i zauważyłem że znacznie utrudnia mi ciąg, trudniej niż z 10cm czy 5cm.. Potem ludzie się dziwią skąd ja mam taki szybki start, dynamikę w ciągu, właśnie w ten sposób ją się buduje, żadne tam pauzy lol i inne bzdety… SPEED KILLS. Przerwy między seriami mniej niż 60s.

Plecy po czymś takim wysiadają 🙂 Dlatego reverse hypers + lat pulldown dla trakcji kręgosłupa, i kręgosłup jest jak nowy.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme #sport